Michał Rosiak, gdzie jest i co się z nim dzieje? - Zawód detektyw

Michał Rosiak, gdzie jest i co się z nim dzieje?

Michał Rosiak 19 letni student chemii Poznańskiej Politechniki, zaginął w czwartek 17 stycznia 2019 roku. Feralnego dnia wraz z kolegami pojawił się w mieszkaniu na poznańskich Ratajach. Tam wraz z nimi wypił dwie butelki 0,7 wódki, ...

7 months ago, comments: 1, votes: 35, reward: $0.25

Michał Rosiak 19 letni student chemii Poznańskiej Politechniki, zaginął w czwartek 17 stycznia 2019 roku. Feralnego dnia wraz z kolegami pojawił się w mieszkaniu na poznańskich Ratajach. Tam wraz z nimi wypił dwie butelki 0,7 wódki, po czym wszyscy udali się na poznański rynek do pubu, gdzie pili piwo. Z tamtąd przemieścili się do klubu go-go Euphoria.

Michał-Rosiak.jpg

Michał w klubie za ostatnie pieniądze wykupił prywatny taniec, po czym opuścił lokal sam i udał się w stronę przystanku autobusowego przy ulicy Szelągowskiej. Tam o godzinie 1.36 zarejestrowała go kamera przejeżdzającego autobusu komunikacji miejskiej. O 5 rano przypadkowa kobieta znajduje telefon komórkowy.

Śledztwo utknęło w miejscu. Po trzech dniach do poszukiwań przyłączają się stażacy z OSP Mosiny wraz z psem tropiącym Coco. Pies podejmuje trop i prowadzi przewodnika na Wartostradę prowadzącą na plażę w Szelągu. Pies traci trop w połowie drogi, strażacy podejrzewają że właśnie w tym miejscu Michał mógł wpaść do rzeki. Niestety kra na rzecze i bardzo zła pogoda uniemożliwiają nurkowanie. Strażacy używają sonara, podejrzewają że na dnie może spoczywać ciało studenta.

Dopiero 7 lutego mogą podjąć dalsze poszukiwania. Nurkowie pod wodą nie znajdują ciała tylko gałęzie i głazy. Rzeka mogła przenieść ciało w inne miejsce, albo wcale go tam nie było. To nie pierwszy przypadek utonięcia w Warcie, ciała topielców odnajdywano nawet kilkadziesiąt kilometrów od miejsca utonięcia.

Poszukiwania trwają dalej, z każdym dniem znika szansa na odnalezienie Michała żywego.


You can login with your Steem account using secure Steemconnect and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Login with Steemconnect

Reply

Comments

No comments